Відмовився проходити тест, не з’явився на суд: прокурора з Прикарпаття звільнили з роботи

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів розглянула дисциплінарне провадження стосовно прокурора з Івано-Франківської області Олега Вишиванюка.

У заяві щодо правоохоронця було зазначено, що він в темний час доби керував автомобілем з непідсвіченним номерним знаком, повідомляє WestNews з посиланням на sud.ua.

Був зупинений співробітниками поліції. Від перевірки на алкогольне сп’яніння відмовився, заявивши, що пройде її самостійно в медичній установі.

Підтверджень проходження такої перевірки в матеріалах провадження не міститься. Незважаючи на це, прокурор стверджує, що в стані алкогольного сп’яніння не перебував. Також в заяві згадується, що прокурор не зазначив в декларації користування транспортним засобом, яким володіє його мати.

За підсумками вивчення матеріалів в Комісії факт користування Олегом Вишиванюк автомобілем матері не встановили. А ось відмову пройти перевірку на вміст алкоголю вважають нанесенням шкоди честі професії. Крім того, цей проступок члени Комісії трактували як умисний.

Сам Олег Вишиванюк на засідання не з’явився. Порадившись, Комісія вирішила залучити прокурора до дисциплінарної відповідальності та накласти стягнення у вигляді звільнення з органів прокуратури.

05_a71a1__large

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті поліціянти затримали серійного крадія велосипедів

Загрузка...

Comments are closed.