WestNews.com.ua

“Відновити втрачену історію”: у Городенці реставрують відомий костел. ФОТО

22.11.2020, 14:09  |  Автор:   Хромей Зоряна

З 2020 року триває ремонт Костелу, що розташований у Городенці. Тож тепер, за рік роботи над втраченою історією волонтери вирішили поділитися результатами.

“Поки всі навколо голосили про вибори, ми тихенько робили свою справу. По-перше, ми перекрили половину даху монастиря. Залишився останній ривок і будівля буде готова для відвідин. А це означає, що кожен охочий зможе потрапити на екскурсію”, – йдеться на Фейсбук-сторінці Gorodenka.

А також там перенесли котел, котрий опалює Костел, у підвальні приміщення; повністю замінили систему водопостачання та побудували димар, аби гаряче повітря не обпалювало та не псувало черепицю.
“Не розуміємо, як Костел працював без цього раніше? Майстри працюють не покладаючи рук!”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X