WestNews.com.ua

Відновлено роботу чотирьох пунктів пропуску на кордоні з Угорщиною

29.06.2020, 12:50  |  Автор:   Назаренко Юлія

У понеділок, 29 червня, з першої години ночі відновили роботу пункти пропуску на кордоні з Угорщиною. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Зокрема, розпочали роботу такі пропускні пункти: «Вилок – Тисабеч», «Лужанка – Берегшурань», «Косино – Барабаш» та «Дзвінкове – Лонья».

Повідомляється, що станом на 8 годину ранку кордон перетнули вже 625 осіб, з них 185 в’їхали в Україну та 440 людей в’їхали в Угорщину.

Також звертається увага громадян України, які планують поїздку в Угорщину на короткий термін, що на карантин не відправляють тих, хто в’їжджає у 30-кілометрову зону. Від таких осіб не вимагають додаткових підтверджуваних документів для в’їзду. Однак вони повинні залишити територію Угорщини протягом 24 годин.

Зокрема, в’їхати на територію Угорщини з метою транзитного проїзду дозволено цілодобово за наявності в особи відповідних документів. До таких належать: документ про постійне місце проживання, дозвіл на перебування, посвідки на проживання, візи на тривале працевлаштування або інший документ, що підтверджує право на тривале перебування у країні призначення, виданого офіційним органом цієї країни.

До того ж, людина має надати згоду на перевірку на наявність COVID-19 та не мати ознак інфекційної хвороби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна не ввійшла в список країн, яким з 1 липня буде дозволено в’їзд на територію Євросоюзу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X