WestNews.com.ua

Відома прикарпатська письменниця знялася на тлі Ейфелевої вежі та згорілого Нотр-Даму. ФОТО

21.05.2019, 21:40  |  Автор:   Менів Андрій

Напередодні виходу нового роману письменниця Ірена Карпа разом із чоловіком Луї Требюше знялася на тлі паризьких краєвидів та трішки розказала про свої французькі захоплення.

Як відомо, третьому шлюбу Ірени ще немає і року. Але у подружжя вже купа улюблених місць у Франції, інформує WestNews із посиланням на JetSetter.

 

“Ми обоє любимо гори, вино, океан, пікніки у важкодоступних красивих місцях, музику і читання на терасах і перед сном. Обоє затяті кіномани. Місця… Каталонські Піренеї, мабуть. Ми там щоліта: живемо на висоті 2.500 м, купаємося в водопадах і озерах”, – розказує Ірена.
 
“Також любимо дикий непривітний океан зі скелями. Галіцію там, чи Нуармутьє. Там чудово їсти устриці й пити просекко, звісивши ноги в прірву. Або, якщо вже море, – то на човні. Луі служив у морському флоті, як кожен порядний студент паризької École Polytechnique. З таким капітаном не страшно – я спокійно готую їсти і читаю книжечку, поки він вправляється з вітрилами”, – ділиться Карпа.

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X