Відомий прикарпатський богатир розповів про аферу колишнього керівника спорту області

Знаний прикарпатський богатир Назар Павлів, який зараз займає посаду заступника директора Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, розповів про аферу колишнього очільника відомства Мирослава Карабіна.

За словами пана Павлів, перебуваючи на посаді у 2010 році Мирослав Карабін забрав нове покриття з Ворохтянських трамплінів та передав їх у Верховину, де активно піарився від “Партії Регіонів” напередодні виборів.

Спеціальне покриття для трамплінів у ворохтянських дітей та інших спортсменів забралось на основі ось такого офіційного (брехливого) документу, де керівник спорту області Карабін М.Є. давав зобов’язання, що на наступний рік (2011 р.) для Ворохтянських трамплінів буде придбано таке ж покриття!” – написав Назар Павлів на своїй сторінці у Фейсбук.

Проте, нового покриття для трамплінів у Ворохті так і не дочекались.

“Тому спортивна громадськість хоче знати: 1) чому будучи начальником обласного управління спорту аж до червня 2014 року і будучи депутатом обласної ради аж до жовтня 2015 року (яким став завдяки піару на афері з покриттям для трамплінів) так і не закупив «таке ж покриття» для Ворохтянської спортивної школи як зобов’язувався в листі-документі? 2) чому за таке шахрайство дотепер не покарано такого керівника, який методом обману забрав у Ворхтянської спортшколи спецпокриття для трамплінів? 3) коли спецпокриття буде повернуто на Ворохтянські трампліни?” – додав Назар Павлів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатець Назар Павлів показав “нанотехнології” у поїзді “Івано-Франківськ – Київ”. ФОТО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.