WestNews.com.ua

Відомий прикарпатський КВНщик став учасником шоу “Зважені та щасливі”. ФОТО

29.08.2018, 14:18  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Калушанин Олександр Валігурський і його мама пройшли відбір і стали героями восьмого сезону телешоу “Зважені і щасливі”, де учасники будуть худнути разом зі своїми батьками.

Тренерами нового сезону стануть подружжя тренерів В’ячеслава та Марини Узєлкових та відомий богатир із Прикарпаття Василь Вірастюк, повідомляє WestNews із посиланням на “Вікна”.

Родина калушан Валігурських знялася в анонсі до телешоу, учасники якого скидають зайву вагу. Йдеться про хлопчика, з якого сміялися однолітки, в якого не вірили і тільки мама турбувалася і любить його таким, як він є.

“Але  яне люблю себе таким, яким я є”, — каже герой програми.

Олександр Валігурський — відомий у місті учасник та сценарист  команди КВН, випускник калуського ліцею №10. За інформацією в соцмережах, калушанину вдалося скинути близько 60 кілограмів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатський богатир помітно схуд під час участі у популярному шоу. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X