Відомо, де на Прикарпатті був найвищий і найнижчий рівень охоплення дітей дошкільними закладами в 2018 році

20.05.2019, 16:45  |  Автор:   Власенко Власта

На кінець 2018 року в області функціонували 453 заклади дошкільної освіти на 29,4 тис місць, у яких виховувалося 36,7 тис дітей.

Про це інформує Головне управління статистики, пише WestNews.

У порівнянні з попереднім роком кількість закладів збільшились на 22, а контингент дітей у них – на 0,6 тис. осіб.  Розпочали свою роботу у минулому році сім закладів у Снятинському районі, три – у Богородчанському, по два – в Івано-Франківську, Верховинському, Долинському та Косівському районах. По одному – у Галицькому, Коломийському, Рогатинському та Тисменицькому районах.

Закладами дошкільної освіти в області у 2018 році було охоплено 46% дiтей віком 1–6 років проти 44% у 2017 році (в середньому по державі – 58%). Найвищим був рівень охоплення дiтей дошкільними закладами у містах Івано-Франківську, Калуші, Бурштині та Коломиї (68%–91%), найнижчим – у Болехові, Рожнятівському, Рогатинському та Калуському районах (24%–30%).

У розрахунку на 100 місць у закладах дошкільної освіти у середньому по області припадало 124 дiтей (у 2017 році – 129), у тому числі у міських поселеннях – 134, у сільській місцевості – 110. Перевантаженими були заклади в усіх містах обласного значення та районах, крім Галицького, Городенківського, Рожнятівського та Тисменицького районів, де на 100 місць припадало 88 – 99 дiтей.

Найвищим цей показник був у закладах дошкільної освіти Верховинського району – 151 дитина, міст Івано-Франківська та Калуша і Надвірнянського району – 148 дi zтей. Вихованням та навчанням дошкільнят займались 4,2 тис. педагогічних працівників, з яких 97,3% – жінки.

На одного педагогічного працівника в середньому в області припадало 9 дітей. Найбільше дітей на одного педагогічного працівника припадало у закладах дошкільної освіти Калуша (11 дітей), Івано-Франківська та Тисменицького району (по 10 дiтей), найменше – Болехова, Верховинського, Галицького, Городенківського, Долинського та Рогатинського районів (по 7 дiтей).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську “Мами Прикарпаття” перевірили харчування дітей у ЗОШ №19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X