Стало відомо, хто пройшов у півфінал Голосу країни

У неділю, 15 квітня, на каналі 1+1 відбувся черговий ефір шоу “Голос країни”, зокрема на ньому виступив учасник з Прикарпаття.

На жаль, долинянин Арсен Вітрецький, який пробив собі шлях до прямих ефірів покинув шоу. Хлопець представляв команду Джамали. Під час прямого ефіру тренер Потав наголосив, що Арсен замахнувся на Монатіка, а ще й танцювати і співати – це дуже непросто, але він цілком впорався.

У команді молодої мами Джамали народ України проголосував за Анну Трінчер, а Джамала віддала свій голос за Христину Храмову, інфомує WestNews з посиланням на ТСН.

У команді Бабкіна за результатами голосування у наступний етап потрапила Олена Луценко, а сам Сергій Бабкін підтримав Дмитра Самка.

З чотирьох обранців Потапа перевагу глядачі віддали Микиті Трондіну, а Потап надав підтримав Сбруї Саргсян.

Українців також підкорило виконання Андрія Рибарчука. А тренер віддала свій голос за Михайла Сосунова.

Нагадаємо, проникливе виконання пісні змусило розвернутися трьох тренерів: Потапа, Джамалу та Сергія Бабкіна. У боях суддям сподобалося виконання пісні Арсена, і тому його тренер дозволила йому пройти далі у шоу. У нокаутах четвертим на сцену вийшов Арсен Вітрецький. Хлопець сів на друге місце, посунувши Козака.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кращі з кращих: в Івано-Франківську нагородили переможців щорічної акції “Тріумф-2017”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.