“Відповіді на свої питання ми ще не отримали”: верховинці чекають на начальника САД. ФОТО

20.07.2019, 9:10  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомляв WestNewsжителями Верховинського району триває безстрокову акцію протесту проти бездоріжжя.

19 липня протестна акція за відновлення дороги Р24 на ділянці Ворохта-Верховина продовжилася.

Зокрема, до учасників акції приїжджали кандидати Вольський, Тимофійчук , Бойчук, Сіреджук і діючий депутат Верховної Ради Шевченко.

Активістам було обіцяно посприяти розповсюдженню інформації про нашу мирну акцію і про вимоги її учасників. Кожний з кандидатів пообіцяв, що він постарається донести це до вищих органів, а також, що буде публічно підтримувати нашу акцію!

«Шевченко словесно пообіцяв що найближчий тендер на Р-24 виграє фірма «ПБС» і, що найболючіший відтинок 7 кілометрів буде зроблено в найкоротший термін. Також він буде лобіювати, щоб перерозподіл бюджету який ще є закладений в Івано-Франківській області в першу чергу був додатково виділений на Р-24 , а саме на найбільш критичні ділянки. Також він посприяє виділенню коштів на ремонт мостів в с. Стаїще і с.Буковець, яких зараз не передбачено до початку нового року», – йдеться в повідомленні в групі КАРПАТИ SOS – “KARPATIANS SOS”.

Активісти також наголосили, що сьогодні, 20 липня, чекають на начальника служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області зі звітністю відносно бюджету, який виділено на тендера, про оголошені тендера на протязі року, і яка відповідальність органів, які перевіряють фірми для участі в тендерах.

«Відповіді на свої питання ми ще не отримали. Якщо він не приїжджає, знову планується мирна акція!», – додають обурені люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті мотоцикліст та пасажирка з Білорусії потрапили в ДТП. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X