Відпустка по обміну: гуцули – у Сахару, єгиптяни – у Ворохту. ВІДЕО

Українці вміють відпочивати і люблять подорожувати, і нам чомусь здається, що у сусіда трава більш зелена. А якщо перевірити це? На три дні люди з України вирушили до Єгипту, а єгипетські чоловік і дружина жили в цей час в наших прекрасних Карпатах.

Карпати, Єгипет – здавалося б, відомі Українські курорти. Але такими ви їх ще не бачили! Прем’єрний випуск тревел-шоу «Відпустка за обміном» покаже, що значить переїхати в чужий будинок абсолютно незнайомих людей, повідомляє WestNews із посиланням на ICTV. 

1-600x400

Героїв тревел-шоу чекають справжні випробування! Сім’я етнічних гуцулів з Ворохти проведе відпустку посеред самої Сахари! Українці ж на власні очі побачать нетуристичний Єгипет. Оазис посеред безкрайньої пустелі приховує не тільки таємні купальні легендарної Клеопатри, але і шокуючу правду про виробництво улюблених усіма нами фініків: більшість робітників заводу – це діти …

Крім культурних відмінностей, учасники шоу відчують на собі особливості карпатського клімату. Сім’я бедуїнів ледь не зійде з розуму, побачивши сніг, а український спокуса виявиться для них сильніше, ніж норми шаріату.

Де живеться краще – в українських Карпатах або в Єгипті? Про це у першому випуску захоплюючого тревел-шоу «Відпустка за обміном», яке днями стартувало на телеканалі ICTV.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блондинка у Карпатах: як столична цяцька на три дні стала селянкою в Поляниці. ВІДЕО.

Загрузка...

Comments are closed.