WestNews.com.ua

Відрізані від світу. До мешканців села Ільниця Закарпатської області не можуть доїхати ні швидка, ні рятувальники. ВІДЕО

23.02.2020, 7:00  |  Автор:   Порепа Петро

В Ільниці Іршавського району Закрапатської області мешканці кількох десятків будинків відрізані від цивілізації. Замість дороги – півметрові ями та глибока багнюка.

Така ситуація склалася вже давно. Люди роками впоминаються до влади, аби відремонтували дорогу, бо в разі небезпеки до них не можуть дістатися ні рятувальники, ні медики. Хворих до швидкої людям доводиться нести мало не на руках кілька кілометрів. Влада заявляє, що немає коштів на те, аби вирішити ситуацію.

Цього року на ремонт місцева влада спромоглася знайти лише 20 тисяч гривень, чого не вистачить навіть на те, аби засипати найглибші ями. Про це йдеться у матнріалі Фактів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X