WestNews.com.ua

Відсьогодні з Києва до Франківська почали курсувати потяги

04.06.2020, 17:35  |  Автор:   Менів Андрій

“Укрзалізниця” 4 червня відновила сполучення із західними областями України, куди тимчасово через карантин не курсували потяги. Відновлено сім залізничних маршрутів.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Зокрема відновили роботу потяги за такими напрямками:

№1/2 Івано-Франківськ – Костянтинівка,
№7/8 Київ – Івано-Франківськ,
№749/750 Київ – Івано-Франківськ,
№29/30 Київ – Ужгород,
№98/30 Ковель – Київ,
№772/771 Хмельницький – Київ.

Пасажирам нагадали, що потрапити до вагону можна лише в захисних масках. Температурний скринінг теж є обов’язковим. Його здійснюють під час перевірки документів перед посадкою у вагон та перевірки квитків у поїздах “Інтерсіті” під час руху.

Також у компанії зазначають, що квитки продаються тільки на половину місць у вагоні, а купити їх можна через офіційний сайт компанії та у залізничних касах.

До слова, напередодні та після дня Святої Трійці  “Укрзалізниця” призначила 5 регіональних поїздів для додаткових перевезень пасажирів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які приміські потяги будуть курсувати на Івано-Франківщині з 1 червня: графік руху

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X