WestNews.com.ua

“Вікно життя”: у Франківську анонімно залишили немовля. ФОТО

02.06.2020, 22:31  |  Автор:   Менів Андрій

“Вікно життя” – спеціальний пунк, де жінка, яка хоче відмовитися від новонародженої дитини, анонімно може залишити своє немовля. Цей бебі – бокс може запобігти випадкам, коли немовля залишають у небезпеці, а також допомогти жінці уникнути суспільного осуду.

З 2014 року діє “Вікно життя” у КНП “МДКЛ” Івано-Франківської міської ради. За час його існування не було жодної дитини, інформує Міська дитяча клінічна лікарня м. Івано-Франківськ.

І ось 2 червня, близько 18.00 год спрацьовує сигналізація і за мить медичні працівники знаходять там новонародженого малюка.

Недоношений хлопчик вагою 2.400 грам та зростом 46 см, поруч упаковка памперсів та банка з дитячим харчуванням. За мить малюк оглянутий черговим лікарем та реаніматологом.

На щастя, здоров’ю та життю дитини нічого не загрожувало. Оперативно спрацювали працівники ювенальної провенції та служби справах дітей, яким медики повідомили про даний випадок.

Згідно статутної діяльності заклад обслуговує дітей з 28 днів життя, а тому для детального обстеження та подальшого спостереження дитина повинна бути переведенна в спеціалізоване відділення для новонароджених ОДКЛ.

Сподіваємося, що малюк буде рости здоровим та щасливим, і обов’язково відчує турботу та тепло материнських рук.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X