WestNews.com.ua

Виконком віддав дві земельних ділянки біля стадіону “Рух” громадській організації Вірастюка

01.06.2020, 15:58  |  Автор:   Менів Андрій

Громадська організація Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю “Звитяга Нескорених” отримає у користування дві земельних ділянки поруч міського озера.

Днями, виконавчий комітет затвердив проєкт землеустрою щодо передачі вищевказаних земельних ділянок у постійне користування ГО “Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю “Звитяга Нескорених”, інформує “Побудовано”.

Ділянки площею 0,286 та 0,12 га знаходяться на вулиці Чорновола 128, поруч міського парку.

Земельна ділянка на Чорновола 128, площею 0,286 га 

Земельна ділянка за адресою Чорновола 128, площею 0,12 га

Як йдеться в рішенні виконавчого комітету, ділянки передали для будівництва та обслуговування будівель фізичної культури.

Згідно з розміщеною інформацією на сайті YouControl, громадська організація «Звитяга нескорених» створена 30 січня 2020 року. Її власником та директором є відомий прикарпатський стронгмен Василь Вірастюк. Зареєстрована організація в Києві, за адресою вулиця Старонаводницька, будинок 8А, квартира 4.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Василь Вірастюк презентував на сесії міської ради проект спорткомплексу. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X