WestNews.com.ua

“Він був душею нашого міста”: у Франківську відкрили анотаційну дошку в пам’ять про Михайла Мулика. ФОТО

12.07.2020, 18:11  |  Автор:   Менів Андрій

12 липня на стіні будинку на вулиці Шевченка 24 відкрили анотаційну дошку, присвячену  справжній легенді Франківська Михайлу Мулику.

Нагадаємо, серце патріота та почесного громадянина міста пересиало битися 25 січня 2020 року.

«Пан Михайло відійшов у вічність на початку цього року… та разом з ним не має зникнути пам’ять про його життя та мету – бачити Україну вільною та незалежною! Щороку нас покидають живі легенди, очевидці та учасники тих подій. Це покоління перетерпіло таку кількість війн, гонінь… за нашу країну! Вони вистояли і здобули незалежність! Нашим обов’язком є – пам’ятати нашу історію і вберегти нашу державу!», – зазначив під час події міський голова Руслан Марцінків.

Додамо, що Михайло Мулик був головою Галицького братства вояків УД УНА “Галичина”, Героєм України та почесним громадянино Івано-Франківська.

Додамо, що виконавчій комітет Івано-Франківської міської ради також вирішив встановити анотаційну дошку Роману Вірастюку на фасаді будинку за адресою вул. Бельведерська, 42. Відкриття заплановано на 25 липня, на річницю його смерті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вічна пам’ять! На Прикарпатті померла почесна членкиня Союзу українок

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X