“Він мріє одужати та стати футболістом”: батьки 11-річного хлопчика з Івано-Франківська благають про допомогу

11-річний Сашко Ганиш з Івано-Франківська – світла і тепла дитина. Ще недавно активний, веселий, дещо збитошний, як і всі хлопчаки його віку, ганяв з однолітками м’яча, ходив до школи та годинами «зависав» у комп’ютері.

Світ для нього та батьків перевернувся в один день, коли лікарі діагностували у хлопця лейкемію. Він ще не зовсім розуміє, чому тепер мусить цілими днями сидіти у лікарняних палатах, приймати безкінечні уколи та крапельниці, і увесь час бути в марлевій пов’язці, убезпечуючи тим самим себе від будь-якої інфекції. Стан у Сашка наразі не критичний, однак зволікати не можна, бо хвороба розвивається дуже стрімко. Попереду два курси хіміотерапії, грошей на які батькам критично бракує.

 Це сталося 14 січня, – розповідає мама Сашка Мар’яна Ганиш. – Того дня він прийшов зі школи і поскаржився, що його сильно болять ноги, голова та спина. Ну, думаємо, набігався, перевтомився та й болять… Однак насторожило, коли наступного дня на тілі з’явилася висипка незрозумілого фіолетового кольору та синці. Коли звернулися в поліклініку, здали аналізи, виявилося, що у нього сильно підвищені лейкоцити в крові. Напевно, запідозривши недобре, малого скерували на обстеження в Івано-Франківську обласну дитячу лікарню, у відділення онкогематології.

Діагноз «гострий лімфобластний лейкоз» пролунав , як грім серед ясного неба. Мати хлопчика Мар’яна, яка на той час була на заробітках закордоном, полишила все і приїхала додому рятувати єдиного сина.

20170417164822

Далі почалися довгі тижні поневірянь по лікарняних палатах, коридорах, обстежень та лікування. Сашко вже пройшов один курс хіміотерапії, попереду ще два у столичному «ОХМАТДИТі».

Витрати шалені, щодня в середньому по тисячі гривень іде, – каже Мар’яна. – Окрім препаратів для хіміотерапії, потрібні супутні ліки, які підтримували б нирки, печінку, імунну систему. До прикладу, ліки для крапельниці з хіміотерапії коштують від 500 гривень до 2800, є препарати, які коштують тисячу-півтори за 10 таблеток. Також в нього низькі тромбоцити, тож їх теж потрібно вливати, а це знову гроші. В сім’ї працює лише чоловік, допомагають фінансово родичі, але й цього вкрай мало.

Наразі результати аналізів Сашка дозволяють трошки зітхнути з полегшенням. Він почувається краще, має хороший апетит, встигає всіх підбадьорити і навіть пожартувати. Закінчує п’ятий клас, вчителі займаються із ним індивідуально. До хвороби він займався футболом, тож понад усе мріє одужати та стати професійним футболістом.

Нас чекає нелегкий шлях, але ми віримо, що Бог милостивий і ми зможемо подолати цей важкий недуг, – витираючи сльози говорить Мар’яна. – Надіємось і віримо, що Сашко витримає все з Божою допомогою і нашими спільними молитвами…

Для тих, хто хоче і може фінансово допомогти Сашкові Ганишу одужати і здійснити його мрію, реквізити банківських карток батьків хлопчика:

– картка ПриватБанку: 4149 4393 9340 3476 Ганиш Тарас Петрович (батько);
•Рахунок одержувача 29244825509100
•код ЄДРПОУ одержувача 14360570
•МФО банку 305299
– картка ПриватБанку для іноземної валюти: 5168 7573 2035 5110

– картка ОщадБанку: 5167 4910 0545 2973 (Ганиш Мар`яна Михайлівна, мати);
• номер поточного р-ку: 2625 9000 0620 34
• код ЄДРПОУ: 09336500
• Код Банку: 336503

PayPal: gzanuk@mail.ru

Сторінка допомоги Сашкові у соцмережі Facebook, де є уся інформація про надходження та витрати.

До слова, Маленькому Максимкові з Тлумача потрібна термінова допомога, щоб подолати важку недугу. РЕКВІЗИТИ

Загрузка...

Comments are closed.