Виплати працівникам, ремонти та освіта: у Франківську відбулась бюджетна комісія

Сьогодні, 17 листопад, розпочалася засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Тож на комісії було розглянуто 24 питань порядку денного комісії з питань бюджету, фінансів та податків, інформує WestNews.

Першим питанням порядку денного стало “Про спрямування залишку коштів спеціального фонду обласного бюджету”. Заступник директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації Леся Балагура повідомила, що мова йде про 6 мільйонів гривень, які спрямують на позачергові важливі питання – зокрема, на заклади медицини та освіти, ремонти, виплати допомог.

Також, Леся Балагура під час розгляду питання запропонувала врегулювати питання щодо виплат соціальним працівникам по області.

Розглянуто було й питання щодо внесення змін до рішень обласної ради – лист ОДА від 10.11.2017. №8003/2/01-131. А саме перерозподіл коштів, які залишилися у Краєзнавчого музею.

Слід зазначити, що один з членів комісії таким рішенням не задоволений, адже кошти слід направляти з музейного бюджету, до музейного, а не в іншу установу. Так, до прикладу, якщо Краєзнавчому музею не потрібні кошти, у зв’язку з закінченням робіт, то їх потрібно направити до музею, якому потрібний додатковий фонд чи ремонт. На що Іванів Назарій відповів, що ніхто з керівників музеїв до них за коштами не звертався, і вони вирішили перенаправити їх в іншу установу.

23721783_2014286595493749_367851316_n

Іванів відповів також щодо внесення змін до рішення обласної ради згідно листа ОДА від 17.11.2017 р. №1181/0/2-17/01-132.

Зокрема зазначив, що з обласної ради на ремонт “Будинку правосуддя” було виділено 500 тисяч гривень, також була зроблена проектно-кошторисна документація.

“Втім, на заміну даху в цій будівлі були спрямовані кошти із державого бюджету. Тому адміністрація суду звернулась до нас з тим, щоб ми повернули до обласного бюджету вищезгадані 500 тисяч гривень.

Доповідав і Віктор Кімакович, він зазначив, що хоче перенаправити залишки, які залишилися в шкільних програмах варто перенаправити на видатки в інтернатних закладах.

Також до державного бюджету надійде субвенція у сумі 632 тисячі гривень, яку місцеві бюджети витратять на підготовку і проведення виборів у трьох ОТГ 24 грудня 2017 року. За ці кошти виготовлять списки виборців та іменні запрошення для них.

Серед інших змін до бюджету – 200 тисяч на добудову спортивного залу та переходу у Косівській школі №2. Крім цього, відбудеться перерозподіл субвенцій та статей витрат бюджету.

Слід додати, що депутати одноголосно підтримали всі проекти рішень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 1 січня прикарпатці отримають “живі гроші” за заощаджені субсидії

Загрузка...

Comments are closed.