Випускників військових кафедр після призову відправлятимуть в зону АТО тільки добровільно

Призваних офіцерів запасу, які закінчили військову кафедру, залучатимуть до проведення АТО тільки добровільно.

Про це під час брифінгу 11 січня повідомив заступник начальника Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Марк Андрусяк, інформує телеканал «112 Україна».

“Що стосується їх залучення до АТО. Дійсно, ми плануємо призивати їх до бойових військових частин. Але це залучення передбачає їх підготовку, як військовонавченого ресурсу для того, щоб після звільнення зарахувати їх до оперативного резерву першої черги”, – сказав він.

У цей же час, залучення до АТО буде здійснюватися виключно у добровільному порядку.

“Тобто ці офіцери запасу зможуть написати рапорти, якщо вони не захочуть змінювати вид військової служби – і в добровільному порядку залучитись до проведення антитерористичної операції. Інший спосіб – це укладання контарктів. Після цього вони теж зможуть бути залучені до АТО”, – сказав Андрусяк.

Нагадаємо, у Генеральному штабі заявили, що у законодавство внесені всі необхідні зміни, що забезпечують проведення призовів офіцерів запасу.

Так підписаний президентом Петром Порошенком 4 січня закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби” передбачає нову редакцію ч. 3 ст. 119 Кодексу законів про працю, якою гарантується збереження місця роботи, посади і середнього заробітку за працівниками призваними на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

В Івано-Франківській області також розпочнуть призов випускників військових кафедр, зокрема ІФНТУНГ. Термін служби для цих офіцерів складе 18 місяців, а граничний вік призовників – 43 роки.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.