WestNews.com.ua

Вистава франківського драмтеатру увійшла до лонг-листа всеукраїнського фестивалю ГРА

28.03.2019, 14:33  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сформовано лонг-лист учасників другого Всеукраїнського театрального фестивалю-премії GRA, інформує WestNews.

З 83 заявлених гравців, які пройшли технічний відбір, Експертна рада обрала 30 кращих. Саме вони продовжать боротьбу за український театральний Оскар.

Так, у номінація «За найкращу музичну виставу у жанрі опери/оперети/мюзиклу» потрапив Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. І. Франка з виставою «Гуцулка Ксеня».

Цьогоріч лауреати Фестивалю-Премії будуть визначатися, як і минулого року, у шести загальних номінаціях. Крім того, цього року додано шість індивідуальних номінацій: За найкращу жіночу роль; За найкращу чоловічу роль; За найкращу режисерську роботу; За найкращу сценографію; За найкращу хореографію; За найкраще музичне рішення вистави. Найкращих гравців у ГРІ за театральний Оскар буде нагороджено Дипломом лауреата та грошовою винагородою на реалізацію нового творчого проекту.

На основі поданих від театрів заявок, Експертна Рада вже сформувала лонг-лист з 30 учасників. Далі експерти подорожуватимуть Україною і переглянуть постановки наживо. Під кінець червня буде сформовано шорт-лист з 12 вистав. А у листопаді в Києві відбудеться фінальний етап: глядачі зможуть долучитися до фестивального руху і переглянути вистави-фіналісти на різних театральних майданчиках столиці. Заключний акорд – оголошення переможців міжнародним журі. Чому саме міжнародним? Аби мати
незаангажовану думку і об’єктивний результат, визначати переможців мають авторитети, не пов’язані з жодним із театрів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До уваги театралів! Франківський драмтеатр оприлюднив афішу на квітень 2019 року

28.03.2019, 14:33  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X