WestNews.com.ua

Вистава-терапія: Франківський драмтеатр запрошує на прем’єру французького режисера. ФОТО

23.09.2020, 11:39  |  Автор:   Хромей Зоряна

Уже завтра, 24 вересня, у Франківському драмтеатрі усі охочі матимуть можливість переглянути прем’єру вистави «Мадам Елен». Про особливості п’єси розповіли директор театру Ростислав Держипільський та французький режисер Жюль Одрі, інформує WestNews.

Вистава «Мадам Елен» – це фантастичне розслідування. Її сюжет Жюль Одрі взяв із реальної історії Елен Боєчко – доньки українських емігрантів. Події п’єси відбуваються на території України і Франції та охоплюєють період від Другої світової війни і до наших днів.

Вистава мала відбутися ще 18 березня, однак пандемія коронавірусу перенесла її аж на вересень. “Мадам Елен” показуватимуть з 24 по 27 вересня: 24 вересня – для тих, хто придбав квитки на 18 березня, а 25 вересня матимуть можливість переглянути п’єсу ті, хто купив квитки на 19 березня.

За словами директора драмтеатру Ростислава Держипільського, для перегляду прем’єри виділять 50% місць.

У зв’язку із карантином, який дав час удосконалити сюжет, режисер вніс досить багато змін.

“Для мене ця вистава особлива, бо вона не була запланована. Це автобіографічна п’єса.  Мені було дивно, як можна прожити 70 років в Україні, хотіти повернутися до Франції і не забути мову””, – розповів Жюль Одрі.

“Це нетипова вистава, яку ви звикли бачити. Це інтерв’ю, сповідь, терапевтичне дійство для Елен та Жюля. Я теж емігрант і думаю, що ми невипадково зустрілися”, – зазначив заслужений артист України, виконавець ролі Француза, Юрій Хвостенко.

Незважаючи на те, які проблеми порушено у драмі – вимушена еміграція, брехлива пропаганда, радянський режим – режисер Жюль Одрі не називає її документальною, а історією про дружбу людей та народів.

До слова, директор Франківського драмтеатру розповів, що незабаром у Делятині планують показати просто неба “Гуцулку Ксеню”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Франківський драмтеатр показуватиме вистави у рідних стінах

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X