WestNews.com.ua

Вистави франківського режисера Ростислава Держипільського висунуто на премію імені Тараса Шевченка

12.11.2018, 12:04  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка закінчив прийом супровідних документів на твори та роботи, висунуті на здобуття Національної премії 2019 року.

Серед кандидатів у номінації «Театральне мистецтво» – режисер та директор Івано-Франківського облмуздрамтеатру Ростислав Держипільський, інформує WestNews.

Відомий критик та експерт Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка Олег Вергеліс висунув на премію чотири роботи режисера, а саме: феєрія-бурлеск «Енеїда» за однойменною поемою І.Котляревського, арт-проект «Оскар і Рожева Пані» за Е.-Е. Шміттом, притча-ораторія «Вона ‑ Земля» за В.Стефаником, неоопера-жах «HAMLET» за В.Шекспіром.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актори Івано-Франківського Драмтеатру розповіли про гастролі у місті Кропивницькому. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X