Прикарпатець у Львові поекспериментував зі склом. ФОТО

07.02.2019, 16:40  |  Автор:   Галкіна Марта

«Створення вільної людини» – саме так назвав свій експериментальний проект молодий художник з села Перекоси Калуського району Руслан Лучко. Про це він сам повідомляє на персональній сторінці у Facebook, інформує West News.

Проект відкрили в галереї Львівської національної академії мистецтв.

«Створення вільної людини”- це певне дослідження, спроба позбавити суб’єкта очей, вух, відсторонити від будь-якого зовнішнього впливу, трансформувати в самодостатню органічну субстанцію яка буде один на один зі своїм власним “я”. Але на скільки вона стане вільною тоді?», – розповів Руслан Лучко.

 

 

За словами куратора виставки, кандидата мистецтвознавства Василя Ордехівського, недосказаність грає на руку загальній концепції виставки.

Автор Руслан Лучко змалку мріяв стати художником. Їздив на навчання по обміну в Польщу, де активно займався художнім склом, і представив свою першу персональну виставку. Окрім художнього скла та живопису, Руслан Лучко експериментує в напрямках актуальних художніх практик, таких, як інсталяції, відео-арт, перформанс та 3D-моделювання.

На витсавку приїхали рідні та друзі Руслана із села Перекоси Калуського району

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРИКАРПАТЕЦЬ ЗІЙШОВСЯ У ТАНЦЮВАЛЬНОМУ БАТЛІ З ВІДОМИМ АРТИСТОМ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X