WestNews.com.ua

Віце-міс “Всесвіт-2011” з Прикарпаття розповіла, що головне у конкурсах краси. ВІДЕО

03.09.2018, 11:05  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Віце-міс Всесвіт-2011 Олеся Стефанко, родом з Прикарпаття, нещодавно відсвяткувала 30-річчя.

Святкувала разом із коханим подорожуючи Ісландією, інформує WestNews. Красуня ділиться, що після подорожей Австралією та Японією, з чоловіком плануватимуть дітей.  Також Стефанко розповіла про свої критерії краси.

“Перший критерій – це харизма дівчини, як вона показує себе, веде на сцені, якою енергією вміє заряджати публіку. Другий критерій – це натуральна краса. Я вважаю, що це зараз цінується найбільше”, – говорить Олеся.

Детальніше у сюжеті “Світського життя“:

Довідка:

Олеся Михайлівна Стефанко (нар. 25 червня 1988, с. Ковалівка, Коломийський район, Івано-Франківська область) — українська учасниця конкурсу краси «Міс Всесвіт». Переможниця конкурсу «Міс Україна — Всесвіт — 2011». Представниця України на конкурсі «Міс Всесвіт 2011» у Сан-Паулу, де посіла 2-ге місце, тобто стала «Першою віце-Міс Всесвіт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможниця конкурсу “Міс Україна-Всесвіт” з Прикарпаття підкорила Говерлу. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X