Віце-президентом ФФУ був обраний адвокат з Івано-Франківська. ФОТО

У четвер, 24 травня, відбувся XXI Конгрес Федерації футболу України. Під час нього було внесено ряд кадрових змін до керівних органів ФФУ. Зокрема, віце-президентом ФФУ був обраний адвокат з Івано-Франківська.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на офіційний сайт ФФУ.

Рішенням Конгресу ФФУ на посаду першого віце-президента федерації делегатами конгресу було обрано відомого в минулому футболіста Олега Протасова.

На посаду віце-президента ФФУ був обраний адвокат, керівник департаменту супроводу бізнесу ТОВ “Юридична компанія “Моріс Груп” Тарас Герула, який з 2002 по 2007 роки працював на різних посадах в Івано-Франківській ОДА. А з серпня по листопад 2007 року був заступником голови – керівником апарату Івано-Франківської ОДА.

Нагадаємо, що Тарас Герула хотів увійти до складу Рахункової палати України, але Верховна Рада України не дійшла згоди щодо обрання 9 членів оновленого складу Рахункової палати України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент МФК Прикарпаття прокоментував ситуацію з договірними матчами. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.