Виявили невідповідності харчових продуктів: у навчальних закладах Прикарпатті перевірили якість їжі

12.03.2019, 9:58  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

З вересня 2018р. Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області працювало над виконанням регіональної цільової програми “Дітям Прикарпаття – якісне харчування”.

В 2019 році продовжена робота по виконанню цієї програми, метою якої є забезпечення повноцінного, якісного харчування дітей в школах та дошкільних закладах освіти. Контроль за повноцінним та якісним харчуванням здійснюється і в соціальних закладах Прикарпаття, інформує WestNews з посиланням на Галицьку РДА. 

Забезпечення виконання програми проводиться шляхом проведення моніторингу, інспектування всіх операторів ринку які здійснюють харчування, постачальників харчових продуктів, сировини, готової продукції у закладах освіти при проведенні планових та позапланових заходів державного контролю, проведення лабораторних досліджень безпечності та якості харчових продуктів, які використовуються для харчування дітей.

За два місяці поточного року перевірено 14 шкіл, 15 садочків, 3 соціальні заклади, 35 постачальників харчових продуктів. Для лабораторного дослідження відібрано 56 зразків в школах, 63 зразки в дитячих дошкільних закладах, 10 зразків в соціальних закладах.

За результатами лабораторних досліджень виявлено наступні невідповідності харчових продуктів :

– 2 зразки, масла солодковершкового 72,5% жиру, виробник” ПП Теребовлянський молокозавод,” – не відповідали за вмістом рослинного жиру (ДНЗ “Дзвіночок”, Делятинський ліцей №2, Надвірнянський р-н);

– 1 зразок, масла солодковершкового, виробник ПрАТ” Миколаївмолпром” (ДНЗ №30 “Ластівка”. м. Івано-Франківськ), – не відповідав за вмістом рослинного жиру;

– 1 зразок, молоко коров’яче питне пастеризоване 2,4% жиру, виробник ТДВ” Івано-Франківський “міськмолокозавод (ДНЗ” Зіронька”, Тисменицький р-н),- не відповідав вимогам за перевищеним вмістом БГКП;

– 7 зразків овочів , виробник ФОП Баворовський, Львівська обл.(ДНЗ № 23, ДНЗ 14, ДНЗ 28 м. Івано-Франківськ), – не відповідали за вмістом нітратів;

За результатами проведеної роботи не допущено до обігу 268 кг масла солодковершкового, 2286кг моркви, 2582кг капусти, 2100 кг буряку столового. Проведено повторні дослідження при постачанні нових партій продукції, постачальниками було змінено 1 виробника, було проведено 2 позапланових заходи державного контролю(нагляду).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стали відомі подробиці та наслідки отруєння газом в надвірнянській школі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X