WestNews.com.ua

Виявили порушення та склали протокол: в Івано-Франківську поліція перевірила актуальні маршрутки. ФОТО

22.11.2018, 11:08  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 22 листопада, працівники Управління транспорту та зв’язку міської ради спільно із патрульними перевірили міські маршрути 42,43,28,33.

Водіїв перевіряли на стан алкогольного сп’яніння. Увагу приділяли наявності необхідних документів у водія, технічній справності транспортного засобу, справності світлових приладів, стану шин та зовнішньому вигляду тз, наявності вогнегасників, інформує WestNews.

Під час перевірки, було виявлено порушення. На перевізника було складено акти та протокол. Крім того, його зобов’язали  усунути порушення в найкоротші терміни. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську водій приміського автобуса вкрав каналізаційний люк, аби отримати премію від мера. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X