WestNews.com.ua

Вийшли на протест! Мешканці Дзвиняцької ОТГ прагнуть приєднатися до Франківського району

08.07.2020, 15:46  |  Автор:   Менів Андрій

Біля 50 жителів Дзвиняцької ОТГ Богородчанського району вийшли на протест до адміністративного будинку в Івано-Франківську. Люди вимагають, щоб Богородчанщину приєднали до Івано-Франківського району.

У Франківську протестують жителі Дзвиняцької ОТГ– хочуть до Франківського району, повідомляє Суспільне Карпати.

За перспективним планом формування територій, Богородчанський район планують приєднати до Надвірнянського. Але жителі – проти цього. На протест люди приїхали вже вдруге. Щоб думку громади почули, вони готові їхати до Верховної Ради.

Житель села Космач Богородчанського району Володимир Яблінчук каже, що людей поставили перед фактом приєднання до Надвірнянського району.

“Нашу думку ніхто не запитував. Сполучення з Надвірною у нас немає, треба довго добиратися. Терпіння у людей майже вичерпалось, тому ми прийшли відстояти свої інтереси”, – розповів чоловік

Жителі уже підготували звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Івано-Франківської ОДА. Про протест люди завчасно повідомили поліцейських.

У Франківську протестують жителі Дзвиняцької ОТГ– хочуть до Франківського району

У Франківську протестують жителі Дзвиняцької ОТГ– хочуть до Франківського району. Представники громади прийшли на прийом до голови облдержадміністрації Віталія Федоріва.

“Якщо Богородчанщину приєднають до Франківського району, тоді ми не зможемо зберегти п’ять районів, які затвердив уряд”, – сказав очільник ОДА.

Зрештою, Віталій Федорів погодився підписати лист від громади про зміну щодо формування району, який мають надісласти до уряду.

Люди чекатимуть на підписаний документ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ні” забороні весіль: працівники ресторанної сфери знову зібрались на протест

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X