Військовий медик з Франківська розкритикував лікарів ОКЛ, які підтримали колегу-хабарника

Військовий медик з Івано-Франківська Андрій Тірон, який брав участь в АТО, розкритикував лікарів обласної клінічної лікарні, які підтримали свого колегу-хабарника.

Відповідну заяву пан Тірон розмістив на своїй сторінці у Фейсбук, передає WestNews.

“Цілком і повністю НЕ підтримую своїх цивільних колег. Я, як військовий лікар-організатор майор м/с, який не один день чи місяць організовував медичне забезпечення в військах та, зокрема, зоні проведення АТО, просто не можу зрозуміти, як це будучи на роботі в бюджетній установі ( Івано-Франківська ОКЛ ) брати плату чи бажати отримати будь-яку неправомірну вигоду за надання медичних послуг, які БЕЗКОШТОВНО гарантовані Конституцією України”, – пише медик на своїй сторінці у Фейсбук.

Андрій Тірон. Фото з особистої сторінки у Фейсбук

Андрій Тірон. Фото з особистої сторінки у Фейсбук

Він зазначає, що для лікарів, які хочуть реалізувати свої бізнесові амбіції, є можливість роботи у приватних клініках.

“Якщо такими акціями лікарі хочуть привернути увагу суспільства до проблем медиків, то, мабуть, треба це робити не в тому місці, не в такий спосіб і не з такими гаслами…”, – вважає Андрій Тірон.

Нагадаємо, в понеділок, 24 квітня, працівники СБУ затримали на хабарі завідувача одного із відділень Івано-Франківської обласної клінічної лікарні. Згодом, його колеги зробили заяву, в якій підтримали хабарника і зазначили, що він мав “моральне право на подяку”.

Після цього, колектив обласної лікарні влаштував акцію протесту на підтримку затриманого під стінами будівлі ОДА.

Відео 402 каналу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після корупційного скандалу у Франківську пропонують перевести усіх медиків ОКЛ у двірники ЖКГ

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.