Визначилися переможці етапу Кубка Європи з богатирського багатоборства в Івано-Франківську. ФОТО

17.06.2019, 11:45  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомляв WestNews, в Івано-Франківську відбувся 1-й етап кубку Європи з богатирського багатоборства.

Престижні континентальні змагання зібрали на Вічевому майдані відомих спортсменів та спортсменкок зі Словаччини, Румунії, Молдови, Казахстану та України. Учасники виборювали першість у п’ятьох вправах.

У підсумку, найсильнішим чоловіком турніру став 9-разовий чемпіон України з богатирського багатоборства Костянтин Ільїн. Переможниця серед жінок – румунка Адріана Джаману, найсильніша жінка Європи 2018 року.

Серед місцевих богатирів кращим став титулований Володимир Пиндус, який потрапив в ТОП-5 Кубка Європи.

«Із величезним успіхом пройшов 1-ий етап кубку Європи в Івано-Франкіську. Без сумніву, найкрутіші змагання за багато років в Івано-Франкіську. Змагальна боротьба і накал емоцій були неймовірні. Неймовірно порадувала Франківська публіка, якої незважаючи на температуру повітря +33 було вдосталь і саме головне публіка неймовірно підтримувала атлетів», – поділився враженням атлет на властій сторінці у мережі Facebook.

«Ставив перед собою ціль попасти у 5-ку з 13 -учасників, ціль виконав. Показав свої кращі результати у кар’єрі у двох вправах ( хоча після травми коліна вже не думав що відновлюють і спрогресую).  Порадували результати моїх учнів Андрій Акулов Осокін та Олег Пяста. Вони показали свої кращі результати та отримали неоціненний змагальний досвід. Прогресують від змагань до змагань», – наголосив Пиндус.

Варто додати, що під час престижних змагань відбувся благодійним аукціоном, всі виручені кошти від якого передані на реабілітацію 7-річної Злати Синітович. Зрештою, організаторам вдалося зібрати майже 10 тис грн.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.