WestNews.com.ua

“Влада нас не чує”: на Рожнятівщині місцеві мешканці перекрили дорогу обласного значення

22.09.2020, 9:09  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 22 вересня, мешканці Рожнятівського району вийшли на акцію протесту шляхом перекриття автодороги у селі Креховичі Н-10, яка є частиною дороги обласного значення “Стрий – Мамалига”.

Метою акції є вирішення проблеми ремонту дороги “Калуш – Осмолода”, яка є в аварійному стані, а саме села Зелений Яр та Красне, а також дорога “Креховичі – Дзвиняч”, що простягається через село Рівня.

Свою акцію протестувальники розпочали ще о 8 годині ранку. Протягом 15 хвилин дорога перекрита, а наступні 10 хвилин люди звільняють проїжджу частину для водіїв.

З метою інформування та для об’їзду виставлено три полілейські пости: один – у селі Голинь Калуського району, другий – у місті Долині, третій – в смт. Рожнятів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Дороги у жахливому стані: на Городенківщині люди вийшли на акцію протесту

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X