WestNews.com.ua

Внаслідок негоди села Косівського та Верховинського районів залишилися без транспортного сполучення

08.07.2020, 7:35  |  Автор:   Хромей Зоряна

В Івано-Франківській області внаслідок підняття рівня води до двох сіл Косівського та Верховинського районів відсутнє транспортне сполучення. Така інформація надійшла до рятувальників сьомого липня.

Мешканці села Яворів повідомили Управління ДСНС про те, що внаслідок підняття рівня води на річці Безулька відбулось руйнування тимчасового переїзду на дорозі місцевого значення, через що на даний час відсутнє транспортне сполучення до села Снідавка Косівського району (1200 жителів). Тож до місця події виїхала МОГ Косівського РВ УДСНС, представники органів місцевої влади, відділ НС РДА, працівники поліції, представники ДП «Дороги Прикарпаття». Ремонтно-відновлювальні роботи планують розпочати сьогодні, восьмого липня.

Мешканці села Волова, що на Веховинщині, теж поінформували рятувальників про те, що внаслідок ускладнення погодних умов, проходження проливного дощу сьомого липня на території Верховинського району частково розмило автомобільну дорогу місцевого значення у селі Волова (309 жителів) – частково відсутнє транспортне сполучення та у селі Бережниця (230 жителів) – повністю відсутнє транспортне сполучення. До місця події теж відправилися МОГ Верховинського РВ УДСНС, представники органів місцевої влади, відділ НС РДА, працівники поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Через ускладнення погодних умов, відсутнє транспортне сполучення до семи населених пунктів Прикарпаття

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X