WestNews.com.ua

Внаслідок ураження струмом на одному з підприємств загинув 45-річний електрик

04.08.2020, 15:56  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

31 липня у ТОВ «Люнер» (територія ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод») від ураження електричним струмом загинув 45-ти річний енергетик приватного підприємства, яке обслуговує електромережі підприємства.

Потерпілий в комірці розподільчого пункту електромереж 6 кВ самостійно, без оформлення розпорядчих документів і без повідомлення чергового підприємства, приступив до замірів на відхідній кабельній лінії 6 кВ, не переконавшись у безпечності виконання таких робіт. При наближенні до струмоведучих частин, без перевірки відсутності на них напруги, енергетик був смертельно уражений електричним струмом.

На жаль, трагедія сталась із людиною, яка знала про ризик ураження електричним струмом, але через необачність не дотримала усіх необхідних запобіжних заходів, щоб уникнути небезпеки.

Тому, пам’ятайте, що струм – це не лише комфорт та благо, це ще й джерело смертельної небезпеки, яке вимагає дотримання чітких правил. Недотримання цих правил, на жаль, нерідко призводить до летальних випадків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Патрульні затримали чоловіка, який перебував у розшуку з ймовірно викраденим велосипедом. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X