WestNews.com.ua

Вода забере: в річку Івано-Франківська скидали тонни будівельного сміття. ФОТО

07.11.2018, 9:51  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Тонни будівельного сміття скидали просто у води Бистриці Івано-Франківська жителі нашого ж міста.

Про це повідомляє “Муніципальна Варта”, інформує WestNews. Будівельні відходи скидали за єдиною умовою. Вода забере. Втім, вода не збере тонни будівельних відходів – штукатурку, шматки цегли, гіпсокартону.

“На місце події відразу вирушили екологи «Муніципальної варти». Склали два протоколи стосовно водіїв, які привезли бруд у нашу ріку. Також, завдяки екологічному відділу «Муніципальної варти Івано-Франківська», відкрили кримінальне проводження стосовно людей, які забруднюють нашу воду. Наразі, ми зупинили забруднення ріки І працюємо над тим, аби відкрите кримінальне провадження довели до кінця. Винних – покарає закон.. Надалі продовжимо стежити за чистотою природи”, – пишуть вартові.

До слова, на Прикарпатті планують збудувати сміттєпереробний завод.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пороблено в Івано-Франківську: торгівля з рук, сміття та розкопки

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X