WestNews.com.ua

Водія, котрий побив дівчину через її неадекватну поведінку, буде звільнено

10.10.2019, 19:43  |  Автор:   Хромей Зоряна

Працівники КП “Електроавтотранс”прокоментували конфліктну ситуацію із застосуванням сили з боку водія та вибачилися перед потерпілою дівчиною.

КП “Електроавтотранс”, переглянувши відео щодо інциденту на маршруті 27 09.10.2019 року повідомляє, що конфлікт виник через неадекватну поведінку пасажирки у громадському місці, яким є громадський транспорт. Проте, реагуючи на такі дії водій перевищив свої повноваження, поводив себе не належним чином із застосуванням фізичної сили, що не може бути виправдано навіть попри провокативні дії пасажирки. Тому за такі дії та нанесення репутаційної шкоди підприємству даний водій буде звільнений з роботи 10 жовтня 2019. Просимо вибачення у пасажирки за дії водія, а також у всіх, хто став свідком цього прикрого епізоду”, – йдеться на сторінці у Фейсбуці КП “Електроавтотранс” ІФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У франківському транспорті – знову конфлікт: цього разу дійшло до бійки. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X