WestNews.com.ua

Волонтери просять допомоги, щоб продовжувати роздачу їжі для потребуючих. ФОТО

15.07.2020, 21:50  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Ініціатива Спільнота Святого Егідія Івано-Франківськ #ЇжаДляБіднихідних триває, однак зараз у волонтерів назріла проблема, яка може зупинити допомогу потребуючим.

Бідним, як і всім нам, потрібна їжа (а саме друга страва), яку волонтери щоразу шукають на кожну середу і п`ятницю. На початку карантину багато людей приносили їжу, тож її було більше ніж вдосталь (навіть зробили додаткову роздачу в четвер). Тепер шукати хто б зварив їжу (хоча б 10-20 порцій) щораз важче, оскільки люди мають свої справи ітд.

“Шукаємо небайдужих, які б змогли зварити певну кількість порцій або підприємців, які б могли жертвувати їжу (хто скільки може). Загалом бідних є близько сотні. Всім їм потрібна наша з вами допомога. Кожен репост – це вже допомога. Наперед дякуємо”, пише Олександр Букатюк.

Якщо не маєте часу допомогти з їжею, то можете допомогти коштами:
Приватбанк
5168 7427 1895 5572
Харук Іван Іванович

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що нам віщують зорі: гороскоп на 16 липня для всіх знаків Зодіаку

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X