WestNews.com.ua

Волонтери з Прикарпаття зібрали допомогу бійцям ООС. ФОТО

11.07.2019, 14:18  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 11 липня, волонтери з Прикарпаття разом із ГО “Народна Самооборона Івано-Франківської області” вирушили на фронт, щоб передати українським воякам продукти, ліки та інші необхідні речі, пише West News.

Про це повідомив на своїй сторінці фейсбук один із засновників ГО “Спілка волонтерів Прикарпаття” Анатолій Пилип.

В черговий раз ГО “Спілка Волонтерів Прикарпаття” разом з ГО “Народна Самооборона Івано-Франківської області їде в нелегку дорогу на фронт. Ми веземо продукти харчування, медикаменти, а також багато інших речей, які в першу чергу потрібні нашим воїнам, – йдеться у дописі.

Анатолій Пилип наголошує, що останнім часом більшість почала забувати, що в нас йде війна і що ситуація на фронті тільки загострюється.

Всі зайняті виборчим процесом, рейтингами, піаром, роздаванням гречки, співами на сцені і т.д. а простий виборець споглядає тони політичної реклами і вже здається повністю заплутався у виборі, – додає Андрій.

Чоловік впевнений, що без сильної армії неможливе процвітання України, а оборонці держави мають постійно відчувати підтримку людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : Стали відомі подобиці смертельної ДТП на Прикарпатті. ФОТО/ВІДЕО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X