Вони працюють! В Івано-Франківську розпочалася позачергова сесія міської ради

29.12.2018, 10:55  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У суботу, 29 грудня, розпочалася позачергова  22-га сесія Івано-Франківської міської ради. В сесійній раді зареєструвалося 29 депутатів, а це означає що є кворум, інформує WestNews.

На сесії проголосували за декілька питань, зокрема, про розмір туристичного збору. Опісля, міський голова Руслан Марцінків запросив всіх на конфліктну ділянку, де, від ранку, фірма «Гаразд Україна» почала встановлювати паркан.

«Всіх запрошую виконати свою обіцянку і після сесії приїхати на озеро. Всі дружно, всіма фракціями. Ми, до речі, голосували проти надання в оренду земельну ділянку. Але суд вирішив інакше», – наголосив під час засідання мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутатський марафон: цілу добу просто неба народні обранці приймали громадян в Івано-Франківську

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X