Впасти на саме дно, щоб віднайти себе справжнього: Новий Театр показав драму “Who’s bad”

28.05.2018, 9:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У неділю, 27 травня, о 19:00 в Івано-Франківському Новому Театрі відбулася прем’єра сатиричної драми “Who’s bad”.

Переглянути виставу мали змогу тільки повнолітні, адже творці встановили вікове обмеження 18+, оскільки там присутня ненормативна лексикаінформує WestNews.

Спектакль є дебютною режисерською роботою актриси Соломії Ільницької. Ролі виконували: Анна Кальянова, Ірина Деблюк, Анна Андрусишин, Юлія Амплейкіна, Каріна Гриньків, Ольга Романкова, Анна Садоха, Андрій Дівончук та інші.

Казку про поганців поставили за мотивами книги Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький принц”. Дія відбувається у реабілітаційному центрі для нарко- та алкозалежних.

За словами художнього керівника театру Тараса Бенюка, постановка більше спрямована на молодь.

“У нас дуже нестандартна вистава. Вона про  глобальну залежність людства від наркотиків, алкоголю, грошей, слави, адже це досить серйозна проблема у світі. Також у виставі багато метафоричності”, – каже він.

Молоді актори грають своїх однолітків: кожний має свою залежність.

Анна Кальянова на сцені – прообраз маленького принца. На відміну від книги, у виставі це не хлопчик, а дівчинка, яка загубила себе.

“Взагалі маленький принц – це те внутрішнє, що ми губимо і дуже шкодуємо за цим. А потім витрачаємо багато часу та сил, щоб віднайти”,  – розповідає про свою роль дівчина.

А от Ірина Деблюк зіграла персонажа Ружу. Це молода дівчина, яку навколишній світ сприймає  тільки за її зовнішнім виглядом: за чарівністю, витонченістю та виглядом. Внаслідок цього героїня стає капризною, але така її поведінка -це самозахист, адже якщо б вона була іншою , то в цьому світі б не вижила.

Загалом, всі персонажі загубили свого маленького принца –  те “Я”, яке було раніше, коли люди були відкритими та щирими. Кожний персонаж іде до того, щоб відкритися собі  та зізнатися, що важливо бути справжніми.

У виставі актори багато танцюють. Як пояснила режисер Соломія Ільницька, ці танці – історії життя персонажів.

А з музики режисери вибрали пісні Майкла Джексона, бо це єдина свого роду людина, яка за допомогою своєї мудрості, енергії та глибини душі змогла передати світлі ідеї.

На думку Бенюка, залежність чи від наркотиків чи навіть від соціальних мереж – велика проблема.

“Зараз багато хто залежний навіть від того чи поставили йому лайки. Конфлікт полягає у тому, що людина хоче з цього вирватися, але не може. Хочеться, щоб молодь побачила себе якомога глибше, з внутрішньої сторони. Я вважаю, що треба повертатись до живого спілкування , свідомо робити вибір та нести відповідальність за свої вчинки”, – наголошує він.

Незважаючи на досить нежиттєрадісну тему, вистава весела. В результаті  хтось зміг позбутися залежності, а хтось ні.

Варто пам’ятати, що нас ніхто не примушує ставати на темний бік. Кожен має вибір. У наших проблемах винні тільки ми самі.

Підготувала Тетяна КУЛІКОВСЬКА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шекспір проти Шиллера”: в Івано-Франківському театрі відбувся двобій персонажів з різних епох. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

28.05.2018, 9:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X