Вперше в історії: хто зірвав найбільший лотерейний джекпот. ВІДЕО

У тиражі державної лотереї «Мегалот» був зірваний найбільший лотерейний джекпот за всю історію України – 17 750 000 гривень.

Виграшною стала наступна комбінація кульок: 5, 24, 14, 41, 18, 30 та Мегакулька 4, інформує WestNews з посиланням на прес-службу МСЛ.

Наразі відомо, що ставка була зроблена 31 травня у смт Катеринопіль (Черкаська область) на точці продажу лотерейних білетів у магазині «Канцтовари», що знаходиться на вул. Соборна, 24. Гра коштувала новоспеченому мультимільйонеру 70 гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» запрошує переможця приєднатися до елітного «Клубу мільйонерів «М.С.Л.», створеного для щасливчиків, що виграли в лотереї компанії призи від 1 мільйона та більше, завітати до Києва та взяти участь у подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера».

Наразі головний приз лотереї за вгадані 6 чисел та Мегакульку складає 5 000 000 гривень, а Мегаприз (за правильно вказані 6 чисел) – 1 000 000 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Зловив удачу за хвіст”: в Івано-Франківську купили лотерейний білет з виграшем у 1 млн грн

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.