WestNews.com.ua

Все буде “квартал”? Володимир Зеленський, який виступав проти кумівства у владі, і далі призначає “кварталівців” на державні посади

13.05.2020, 20:10  |  Автор:   Порепа Петро

Чергове призначення представниці команди “Кварталу 95” на посаду в Національну раду з питань телебачення і радіомовлення України посилює відчуття, що все в державі перетворюють (свідомо?) на шоу.

Перетворюють на той же суцільний “квартал”, у якому висміювали Голодомор, Україну і українців, Майдан і Революцію гідності, українське гасло “Слава Україні”, українську армію на догоду реготунам в залі і поза його межами, ба навіть поза межами держави:

 

Людина, яка перемогла на виборах Президента України, будьмо відвертими, в першу чергу через “всенародну любов” до втіленого нею на екрані образу вихідця з народу Голобородька, йдучи на вибори, обіцяла зміни в кадровій політиці і в підходах до призначення тих кадрів: “Кому подобається, коли президент призначає на посаду свого кума чи армійського друга” – риторично запитував тоді ще кандидат Зеленський і пропонував українцям написати свої пропозиції щодо кадрових призначень.

 

Більше ніякого кумівства та кулуарних призначень на посади. Демократія в Україні має стати реальністю разом з вами.Запропонуйте гідних та авторитетних фахівців, які можуть допомогти Зе!команді побудувати «Країну мрій».Заповніть анкету на сайті http://bit.ly/zedream_team та відмічайте кращих у коментарях.За допомогою ваших рекомендацій ми визначемо професійних та досвідчених людей.

Опубліковано Команда Зеленского в Харькове Понеділок, 25 лютого 2019 р.

Ще навесні 2019 року, трохи більше року тому, кандидат на посаду президента Володимир Зеленський запевняв, що у випадку обрання його главою держави, не допустить призначення родичів чи кумів на державні посади. “Не переймайтеся. Кумівства у нас не буде”, – сказав Зеленський.

Однак, минуло не дуже багато часу, як на важливих посадах у державі опинилися бізнес-партнери Зеленського чи представники його команди з “Кварталу 95”: в ОП, РНБО, ВРУ, СБУ, НРУТР.

WestNews пропонує пригадати цей список.

Володимир Зеленський

Президент України з 20 травня 2019 року, шоумен, актор, комік, режисер, продюсер та сценарист, з 20 травня 2019 року. Був керівником «Студії Квартал-95» (2003—2019).

Іван Баканов

Голова СБУ (з 29 серпня 2019, виконував обов’язки у період червня—серпня 2019). Член РНБО (з 2019). Голова партії «Слуга народу» з 2 грудня 2017 по 27 травня 2019. Перший заступник Голови СБУ і начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ (травень—серпень 2019). Друг дитинства Володимира Зеленського. Вчилися, а потім і працювали разом над різними проектами, зокрема Студії Квартал-95. З 25 січня 2013 року був керівником ТОВ «Квартал 95», з 27 грудня 2013 — керівником ТОВ «Студія Квартал-95».

Сергій Шефір

Український державний посадовець, перший помічник президента Зеленського з 21 травня 2019 року (відповідає за організацію щоденної роботи глави держави); до цього сценарист і продюсер, директор «Студії Квартал-95». Писав разом з братом Борисом Шефіром зокрема для команд КВН «Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит», «95-й квартал».

Сергій Трофімов

Перший заступник Глави Адміністрації (Керівника Офісу) Президента України, український політик і бізнесмен, один із найближчих людей до Зеленського. До призначення 21 травня 2019 працював виконавчим продюсером студії «Квартал 95». Зоною відповідальності Трофімова було кіновиробництво.

Юрій Костюк

Заступник Глави Адміністрації (Керівника Офісу) Президента України Володимира Зеленського з 21 травня 2019 року (відповідає за гуманітарну політику). Указом Президента України Володимира Зеленського від 19 грудня 2019 року № 917/2019 заступника Глави Адміністрації (Керівника Офісу) Президента України Юрія Костюка призначено заступником голови Комітету з Державної премії України в галузі освіти. Сценарист, автор Студії Квартал-95. У Студії Квартал-95 з 2010 року. У 2015–2019 — сценарист серіалу «Слуга народу».

Сергій Сивохо

Гравець КВК, актор, телеведучий, продюсер, шоумен. Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на виборах 2019 року. Креативний продюсер ТОВ «Квартал 95». З 21 жовтня 2019 по березень 2020 — радник Секретаря Ради національної безпе ки і оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу. Заявляв, що треба просити вибачення у мешканців непідконтрольних територій.

Максим Ткаченко

Радник Секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу. Перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин. Народний депутат від фракції «Слуга народу».

У серпні 2014 року став одним із співвласників ТОВ «КВАРТАЛ-КОНЦЕРТ» — дочірньої компанії Студії «Квартал 95». Він володіє чвертю уставного фонду компанії та є її керуючим партнером. Очолював команду Володимира Зеленського на президентських виборах 2019 року в Луганській області.

Будучи в статусі радника секретаря РНБО, назвав керівництво терористів, так званих, ЛНР та ДНР професійними, порядними та чесними людьми, котрі достойні очолити місцеву владуНецензурно грозився побити народного депутата Олексія Кучеренка, котрий назвав Ткаченка та його колег по фракції «малолітніми клоунами».

Тетяна Руденко

Із липня 2019 року власниця і директор, раніше очільниця пресслужби студії «Квартал 95».

З 12 травня 2020 року – член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

 

Сергій Борзов

Керівник Державного управління справами (ДУС) з 1 серпня 2019 року. З 2006 по 2011 рік — директор команди Клубу веселих та кмітливих «Вінницькі перці». З 2011 по 2012 рік — директор команди КВН «Збірна України». Також працював у товаристві з обмеженою відповідальністю “Телевізійне творче об’єднання «Олександр Масляков і Компанія». 

Як повідомляє Українська правда, його дружина Ірина Борзова – кандидатка-мажоритарниця у Верховну Раду від партії Зеленського “Слуга Народу”. Батько Ірини Борзової, Наум Баруля, є одним із керівників гумористичного шоу “Ліга сміху”, яке виробляє студія “Квартал 95” разом із Drive Production, очолюваним Барулею.

Олена Зеленська

Дружина президента Укіраїни. Одна з бенефіціарів ТОВ «Студія Квартал-95». 13 січня 2020 Зеленський включив Олену до складу ради Мистецького арсеналу, яку очолив міністр культури Володимир Бородянський.

 

Про ще одне призначення, а точніше, просування по службі, писав 29 вересня 2019 року Прямий із посиланням на Юрія Бутусова: “Чоловік головного бухгалтера “Кварталу 95” Олексій Пашков “перестрибнув” 10 службових посад в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони і став тимчасовим виконувачем обов’язки начальника Департаменту стратегічної розвідки”.

До речі, на спробу журналістки отримати коментар щодо цього призначення, Володимир Зеленський не відповів:

 

Не призначені, але обрані:

Ольга Руденко 

Народна депутатка від «Слуги народу», раніше менеджер з маркетингу, ТОВ “Квартал 95”. Руденко йшла у списку партії під номером 134 і спочатку була непрохідною. До Верховної Ради вона потрапила після формування уряду, коли частина народних слуг зайняли посади в Кабміні і, таким чином, вивільнили місця в парламенті іншим за списком.

Юрій Корявченков

Український актор («Юзік» – студія «95 квартал») і телеведучий, адміністративний директор студії «95 квартал». Народний депутат України 9-го скликання, обраний по 33 мажоритарному округу.

Олександр Кабанов

Народний депутат України 9-го скликання. Сценарист Студії «Квартал 95». На президентських виборах 2019 року — працював у креативній групі кандидата у президенти Зеленського. Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року, № 87 у списку. На час виборів: сценарист ТОВ «Квартал 95», член партії «Слуга народу». Член Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики. 

 

За матеріалами Вікіпедії.

Можна вимкнути телевізор, перемкнути канал чи не заходити на певні сайти, аби не бачити окремих шоу чи серіалів. Однак як вимкнути телевізор, який пише тобі закони чи дбає про твою безпеку..

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні може бути продовжено заборону на “Одноклассники” і “Вконтакте”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X