WestNews.com.ua

Всеукраїнська рада Церков відреагувала на звинувачення Степанова у поширенні коронавірусу під час богослужінь

08.08.2020, 20:44  |  Автор:   Хромей Зоряна

Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій відповіла на звинувачення Міністра охорони здоров’я Максима Степанова про те, що головною причиною зростання кількості хворих на заході України, особливо в селах, є богослужіння.

Рада Церков написала публічне звернення до пана Степанова, спростувавши його тезу.

У заяві йдеться, що від початку карантину в Україні Церкви і релігійні організації в цілому вживають необхідних заходів щодо безпечного проведення богослужінь, інших релігійних заходів та своєї соціальної діяльності. Багато релігійних громад організували онлайн-трансляції своїх богослужінь, а допуск вірних у храми і молитовні будинки відбувається за умови наявності захисної маски, з дотриманням рекомендованої урядом дистанції та використанням антисептичних засобів.

До того ж Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій закликала керівництво МОЗ України припинити практику узагальнених звинувачень на адресу всієї релігійної спільноти, натомість зосередивши увагу на впроваджені більш ефективних заходів, щоби зменшити ризики інфікування наших співгромадян у місцях найбільш активних соціальних контактів: громадському транспорті, закладах торгівлі, банківських і державних установах, розважальних закладах та інших місцях скупчення людей.

“ВРЦіРО відкрита до діалогу з МОЗ заради того, щоби в подальшому не вживалися узагальнені публічні звинувачення щодо релігійної спільноти, а ризики усувалися через ефективну практичну взаємодію”, – йдеться у заяві.

Релігійні діячі різних конфесій також запевнили, що продовжують молитися за подолання епідемії COVID-19 та здоров’я лікарів, які перебувають на передовій цієї боротьби.

“Переконані, що лише в порозумінні та взаємодії українське суспільство здатне ефективно протистояти виклику пандемії”, – наголосили у зверненні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Нардепи зареєстрували заяву на відставку очільника МОЗ: реакція Степанова

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X