Встановлено, що стало причиною масових отруєнь на двох весілля на Прикарпатті

Станом на 1 липня загальна кількість постраждалих після святкування весіль в закладах громадського харчування: «Діброва» смт. Богородчани та «Ювілейний» м.Тисмениця становить 68 осіб, з них 8 дітей до 15 років, передає WestNews.

На даний час 55 захворілих перебувають на стаціонарному лікуванні, решта – лікуються амбулаторно. Попередній діагноз – гастроентероколіт. Стан хворих задовільний – легкого та середньої ступеня важкості.

Читайте також: Ресторани, де отруїлися більше 50 людей тимчасово закрили

Фахівцями ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ ДСЕСУ» проведено бактеріологічні обстеження на наявність патогенної мікрофлори на об’єктах довкілля, в т.ч. взято змиви, досліджено проби харчових продуктів та питної води; обстежені працівники кухні даних закладів громадського харчування.

Встановлено коло контактних осіб (гостей), які були на весіллях. Спільно з дільничною службою проведено подвірні обходи з метою виявлення хворих серед контактних. За контактними особами ведеться медичне спостереження.

Читайте також: На Прикарпатті розпочато розслідування за фактом масового отруєння людей на весіллях

На об’єктах громадського харчування та в домашніх осередках інфекції проведена заключна дезінфекцію.

Протиепідемічні заходи тривають.

Станом на 30 червня у 26 хворих, в тому числі 3 дітей з усіх захворілих, виділена Salmonella enteritidis, яка і викликала захворювання.

Загрузка...

Comments are closed.