Вступникам до ВНЗ дозволили подавати паперові заяви через проблеми з е-кабінетами

Через проблеми в роботі Єдиної електронної бази з питань освіти, абітурієнтам, які не можуть зареєструвати електронний кабінет у системі ЄДЕБО, надали можливість подавати документи в паперовому вигляді.

1431321

Про це йдеться у листі Міністерства освіти та науки від 14 липня 2017 року, повідомляє Osvita.ua.

«У зв’язку із запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників, мають місце окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов’язані з іншими розбіжностями в реєстраційних даних. У такому випадку з 15 липня 2017 року вступник може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника», – йдеться у листі міністерства.

Зазначається, що заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії вищого навчального закладу. Факт подання кожної заяви в паперовому вигляді реєструється уповноваженою особою приймальної комісії в ЄДЕБО в день прийняття заяви.

Як повідомляється, приймальні комісії ВНЗ кожного дня мають надати ДП «Інфоресурс» всі дані вступників, які надали до них документи паперовій формі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вступна кампанія 2017 в Україні: міністр освіти розповіла про особливості

Також у паперовій формі можуть подавати заяви на вступ абітурієнти, які мають спеціальні умови на участь у конкурсному відборі, передбачені умовами вступу до ВНЗ або право на зарахування за квотами-1 та квотами-2.

Вступники, які мають розбіжності в написанні особистих даних в атестаті про повну загальну середню освіту та у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання, у т.ч. вступники, які мають паперові атестати старого зразка (дипломи кваліфікованого робітника або молодшого спеціаліста із записами про здобуття середньої освіти), які не вносились до централізованих баз даних.

Нагадаємо, що 12 липня в Україні розпочалася вступна кампанія. Кабінет Міністрів України має намір скоротити державне замовлення на підготовку кадрів у вищих навчальних закладах (навчання за рахунок держбюджету) в 2017 році майже на 17% порівняно з 2016 роком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вступна кампанія 2017: рейтинг регіональних вишів України та ціна навчання у них. ІНФОГРАФІКА

Загрузка...

Comments are closed.