WestNews.com.ua

Втілення ідей в реальність: в навчальних закладах Франківська впроваджують Шкільний Бюджет участі

09.12.2019, 13:31  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 9 грудня, в Івано-Франківську відбулося засідання робочої групи щодо впровадження Шкільного Бюджету участі в навчальних закладах міста, інформує WestNews.

“Спочатку обговорюється проект, потім голосування. Це все залежить від робочої групи. Попредньо було виділено на кожну школу по 100 тисяч. Суть в тому, щоб діти начилися брати активному участь у громадському житті міста. Проекти мають бути дитячими та стосуватися більше учнів, аніж вчителів, – розповіла під час пресконференції Христина Гнатів, координатор бюджету участі.

Шкільний бюджет участі полягає в тому що кожен учень може подати свою ідею, свій проект, який стосується школи. Далі учні самі голосують за цей проект.

“Через такі проекти ми осучаснюємо школи. Ми оновлюємо спортзали. На учнівських конференціях діти пропонують свої ідеї, а ми їх втілюємо. Ми закупдяємо обладнання для навчання дітей журналістської професії. І ми виграли 100 тисяч. До речі, ми уже разів п’ять брали участь у цій програмі. Все залежить від того, чого хочуть діти”, – наголосила директор ЗОШ №25 Світлана Якимів.

“Я думаю, що діти найшвидше знають, що можна кращого зробити для школи”, – додала Cвітлана Якимів.

Власне, на конференції зібралися всі учасники проекту, координатори, директори шкіл, та учні, які беруть безпосередню участь у проекті.

“Дуже багато шкіл, на жаль, не зовсім відповідають комфорту для учнів. Наша діяльність спрямована на втілення ідей у реальність”, – каже Каріна, учениця.

Додамо, що Шкільний громадський бюджет – це спосіб спільного обговорення майбутнього школи. Завдяки ньому шкільна спільнота планує розподіл публічних коштів і змінює свою школу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бюджет участі” в Івано-Франківську: стали відомі цьогорічні переможці. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X