WestNews.com.ua

Вулицями Івано-Франківська пройшла традиційна хода на захист життя та сімейних цінностей. ФОТО/ВІДЕО

02.06.2019, 15:10  |  Автор:   Менів Андрій

У неділю, 2 червня, в Івано-Франківську відбулася хода на захист життя та сімейних цінностей, повідомляє WestNews.

У часи змін, коли цілеспрямовано демонтуються базові системи цінностей, а натомість інкорпоруються інші цінності й форми відносин між людьми, традиційна сім’я як інституція також є загроженою, а, отже, потребує захисту і декларації своїх засад і цінностей.

Відтак, сотні франківців приєдналися до заходу задля того,  щоб показати свою єдність у відношенні до збереження традиційних християнських цінностей. Хода розпочала свій рух о 15 годині із площі біля Івано-Франківського драмтеатру, та пройшла пішохідною частиною вулиці Незалежності до Вічевого майдану.

Подібна хода відбувається в обласному центрі Прикарпатті щороку з ініціативи ГО «Християнський рух за життя» та вже стала традиційною.

«Наше місто християнське, наше місто одне з перших хто проводило цей марш. Хода відбувається якраз в Дні захисту прав дітей. Франкіськ – це місто, в якому шанується і цінується сім’я», – зазначив міський голова.

«Ми дуже великі зусилля агуємо для створення затишних умов сім’ям, в наших парках, скверах. Ми маємо розвивати інфратрукутру для дітей, в пишу чергу – це парк Шевченка», – додав мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську відбулась урочиста хода ветеранів визвольних змагань та громадськості. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X