WestNews.com.ua

“Вже не вперше нас у такому звинувачують”, – головний лікар пологового будинку в Івано-Франківську. ФОТО

07.09.2018, 6:58  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Нещодавно у мережі мешканка Івано-Франківська була обурена станом пологового будинку.

У своєму дописі жінка стверджувала, що у пологовому будинку у палатах є запах каналізації, яка протікає у підвалі, а виписка мами та новонародженого малюка відбувається через старі поржавілі двері, які ще й платними є: аби вийти з пологового треба обов’язково сфотографуватися у кімнаті для виписки. Також породілля обурювалася, чому відвідувачі, які провідують жінок йдуть страшними коридорами, стіни яких у грибку і цвілі.

Журналістка WestNews вирішила дізнатися, як насправді відбувається виписка матерів та їх дітей, тому  поспілкувалася із директором івано-франківського перинатального центру Сергієм Стефанко. 

“Був постійний запах і випари каналізації, яка постійно протікала в підвалі. І навіть через закрите вікно її було чути”. 

Головний лікар пологового запросив журналістку до медзакладу, аби показати, що насправді у них відбувається. Зайшовши у пологовий та ходивши по ньому більше аніж півгодини по всіх поверхах, ніяких сторонніх запахів ми не відчули, окрім запаху шпаклівки та фарби на першому поверсі. Наразі там відбувається ремонт: адміністрація вирішила облаштувати туалет для відвідувачів.

«Двері переходу у світле майбутнє». 

Директор перинатального центру стверджує, що виписка відбувалася і відбувається тільки через ці двері.

“Ця табличка вона собі була, і я її не знімав. Але насправді воно не дуже відповідає дійсності. Жінка у день виписки бере свої документи, і її супроводжує медична сестра та відкриває двері. Так, у відділі є оголошення, що хто хоче, то може зробити фотосесію. Це все у добровільному порядку. Якщо би хтось нам скаржився, що їх примусово сюди заводять і беруть без їхньої згоди дітей сфотографувати, а потім вимагають гроші, ми б вживали заходів. Це вже не вперше нас у такому звинувачують! Я з’ясовував це питання раніше, чи є якісь перешкоди з випискою. Якщо б дійсно таке було, то таких людей звільнили б та й все. Однак ніяких скарг не було”, – стверджує Сергій Стефанко.

Сергій Львович переконує, що немає ніяких платних виходів і це все нісенітниця. Кімнату у них орендує приватний підприємець через фонд комунального майна. Щодо ціни, каже, що не цікавився, оскільки не втручається у роботу фотостудії з клієнтами.

“Так, ці двері у нас старі, але ми стараємось підтримувати у нормальному зовнішньому вигляді та час від часу фарбуємо їх. У майбутньому хочемо їх замінити: ті, що на вході – металеві, а зсередини – металопластикові”, – розповідає очільник.

“Чому відвідувачі, що йдуть у пологовий, повинні йти через підвал, у якому нема вказівників, нема світла, зате стіни буквально всі у грибку і цвілі, та затхле повітря”. 

Головний лікар провів і у підвал.

“Щоб провідати, треба йти цією дорогою, через підвал. Тут чисто та побілено. Скромно, але ніякого грибка немає. Коли стіна була обідрана, так, але це було тільки під час ремонту коли міняли трубу. Можливо, це мали на увазі”, – розповідає директор.

Крім того, на вході й справді сидить медсестра, як і говорила у своєму дописі породілля. Вона допомагає відвідувачам зареєстуватися на вході та показує прохід у палату.

“Ми ввели такий журнал, де реєструємо всіх, хто до нас заходить. Ну маємо ж ми знати хто, аби потім не було ніяких прикрих випадків”, – зазначає Сергій Львович.

Сергій Стефанко переконує, що медзаклад робить усе аби матерям та малюкам було комфортно, та зазначає, що у порівнянні з минулим роком кількість пологів суттєво збільшилася.

“Це не може не тішити”, – додає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську відкрили нові операційні зали у пологовому будинку. ФОТО 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X