WestNews.com.ua

Я абсолютно певний, що ми переможемо, – Андрій Білецький. ВІДЕО

21.07.2018, 19:46  |  Автор:   Власенко Власта

У суботу, 21 липня, прикарпатці мали змогу зустрітись з лідером Нацкорпусу Андрієм Білецьким, повідомляє WestNews.

“Ми хочемо зараз поширити нашу практику фактично на всю Україну. Завдання в тому полягає, щоби люди ішли за нами не через гасла, не через гарну фотографію на білбордах. А йшли виключно через те, що ми своїми справами, спочатку на фронті, а потім і в Україні, показали, що за нами можна йти, за нами майбутнє. Ми можемо принести в українську політику чесність, характер, який дозволить змінювати країну, і національну ідею,” – каже Андрій Білецький.

“Українці десятки разів підіймались з глибокої прірви. Україна просто не може програти. Перед нами стоїть вибір: або програш, або піднятись і перемогти. Я вірю, що Україна підійметься, а українці переможуть,” – додав на завершення він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лідер Нацкорпусу Андрій Білецький в Івано-Франківську. ВІДЕОтрансляція

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

21.07.2018, 19:46  |  Автор:   Власенко Власта

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X