Я думаю, що статистика буде 97-98 відсотків, – Марцінків про наповнення ДНЗ в Івано-Франківську

16.08.2018, 17:18  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків окреслив ситуацію із будівництвом на наповненням дитячих садочків в місті, а також окреслив перспективи в цьому напрямку, інформує WestNews.

«Звісно ж що є проблеми із місцями в дитячі садочках. І цього року ми відкриваємо садок в селі Микитинці до Дня Незалежності, 26-го серпня. Це вже шостий ДНЗ, який відкрили за декілька років.  Тому, ми в цьому напрямку активно працюємо», – розповів міський голова в прямому ефірі радіостанції «Західний полюс».

«Я думаю, що статистика буде 97-98 відсотків. Єдине, що батьки дуже хочуть віддавати дітей в центральну частину, або по прописці. З цим є проблема, адже батьки хочуть той садок, який знаходить біля будинку. Але ми будуємо дитячі садочки. Знову ж таки наголошую, що 26 серпня буде відкрито дитячого садка в приміському селі Микитинці на п’ять груп», – каже він.

«Але це не останній садочок. Активно йдуть роботи на Хоткевича ,11-а. Почали будувати дитячий садок в мікрорайоні Каскад. До речі, в нас там буди проблеми, як не дивно. Це вже другий випадок, коли я стикаюся з такими моментами. Люди виходять і проти будівництва. Перший був садок «Вишиваночка», де, свого часу, двічі перекривали дороги. Не давали техніці заїжджати. Хоча це був смітник. І коли ми почали робити, машин 40 вивезли з того. Але сьогодні там вже дитячі садочок, діти тих, хто перекривав – ходять туди. І все нормально. Треба певний час потерпіти, і садочки будуть», – каже Руслан Марцінків.

«В роботі зараз шість дитячих садочків, в різній стадії. Але, я думаю, що це надзвичайно важливо, будувати дитячі садки. Крім того, ще три – будують будівельники в тих районах, в яких будують багатоквартирні будинки. Тобто, дев’ять дитячих садочків на протязі двох років будуть відкриті в місті Івано-Франківську. Чи достатньо це? Очевидно, що не достатньо. Але це певна компенсація того, що населення в місті росте, дітей стає більше і тому ця ситуація буде не катастрофічною», – наголосив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, коли школярі Івано-Франківська відпочиватимуть протягом навчального року 2018-2019

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X