WestNews.com.ua

“Я надіюся, що нам все ж таки вдасться переламати ситуацію”, – Петро Шкутяк

09.04.2019, 10:36  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 9 квітня, відбулася позачергова 24-та сесія Івано-Франківської міської ради, інформує WestNews.

На розгляд депутатів винесено два десятки питань, серед яких: про внесення змін до Договору купівлі-продажу пакета акцій АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» та бізнес-плану післяприватизаційного розвитку, а також про рішення єдиного акціонера АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», що має статус протоколу загальних зборів товариства.

Окрім того, на розгляд запропоновано два земельні питання (про обєднання Північного та Південного Бульварів), а також про виділення коштів з Фонду міської ради на виконання депутатських повноважень на 2019 рік.

На початку засідання депутат міської ради Петро Шкутяк (БПП) звернувся до депутатів щодо ситуації навколо президентських виборів.

«Маємо таку ситуацію, що більшість топових кандидатів будували свою виборчу компанії на критиці існуючого президента Петра Порошенка. Все було би нічого, якби не війна. Це дало можливість набрати досить високій результат кандидату Зеленському. Хто такий Зеленський і яка буде ситуація, якщо його оберуть президентом. Не треба собі створювати ілюзій. Зеленський – це проект Росії, який зайшов всередину. Якій буде їх сценаріїв? Це буде повна дестабілізація ситуації в Україні. Їм потрібно на весь світ показати дуже-дуже погані картинки по телебаченню з України. І коли сьогодні багато кандидатів першого туру мовчать, хтось думаю про місцеві, хтось про парламентські вибори. Я хочу вав заспокоїти, що з приходом Зеленського не буде вже таких парламентських виборів», – зазначив Шкутяк.

«Я хочу вас дуже запевнити – виборів таких, які були до того часу в України, вже не буде, після приходу до влади Зеленського. Я звертаюся до вас, лідерів громадської думки, тут в нас в місті, на округах. Не можна сьогодні мовчати, відсидітися. Я вас дуже прошу і закликаю до того, що важлива ваша чітка позиція. Сьогодні ще можна це зробити словом. Словом кожного присутнього в цьому залі. Унікальна можливість – півтора тижні. Я закликаю вас сьогодні не мовчати», – наголосив депутат міськради.

«Я надіюся, що нам все ж таки вдасться переламати ситуацію», – додав Шкутяк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Розумію, що в другому турі є непрохідний кандидат, але треба за нього голосувати”, – мер Марцінків

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X