WestNews.com.ua

“Я сам обрав Україну”: американець, який за рік вивчив українську. ФОТО

16.01.2020, 22:22  |  Автор:   Менів Андрій

Браян Ескобар – американський волонтер Корпусу миру США, уродженець Лос-Анджелеса, юний поліглот та просто людина, яка показує суспільству, як можливо досягнути поставлених перед собою цілей. Зараз він працює шкільним вчителем англійської мови у містечку Христинівка на Черкащині.

«Я народився в Америці, ріс в Америці. Для мене там все по-старому, нічого особливого, нічого нового. Мені трошки нудно буває інколи, коли я в Америці. Рік чи два назад я побачив у соцмережах, що мої друзі за кордоном у Таїланді чи Японії і зрозумів, що теж хочу кудись поїхати. Я кайфую в Україні», – з блиском в очах розповідає американець.

Навчанню мови Браян приділяв не так вже багато часу, як би нам могло здатися. Всього годину в день, іноді більше, іноді навіть менше, пише “Перший”.

«Україна – дуже цікава країна для мене. Моє вивчення укрїнської розпочалося із простих висловів «Доброго дня», «Доброго вечору». Ще паралельно я почав дивитися телесеріали із субтитрами», – продовжив Ескобар.

Ніяких курсів, ніяких репетиторів. Зазвичай, всі заняття Браяна – це онлайн-ресурси.

«Я хочу бути поліглотом, знаю вже не одну мову і українська не найважча з тих, що я вчив».

Вдома у Лос-Анджелесі Браян був вчителем. Тут в Україні він також вчителює –  викладає англійську для школярів. На уроці він любить дивитися з малечею мільтфільми, співати англійські пісеньки та грати в ігри. 

«Мені тут комфортно. Я щасливий, бо я працюю вчителем, я це люблю і в той же час вивчаю мову», – говорить Браян.

«Я знаю, що він з Америки і він знає дуже багато мов: англійську, російську, українську, німецьку та зараз, здається, вчить китайську. Він дуже веселий та завжди знайде чим нас зацікавити», – говорять його учениці.

Браян є неабияким стимулом для юних школярів, вони бачать як він старанно вивчає їхню мову і так само наполегливо намагаються вивчити англійську.

За рік каліфорнієць досконало вивчив українську мову. Іноді може вразити співрозмовників «розумними» та рідковживаними словами зі словників.

Ранок каліфорнійця розпочинається із кількакілометрової пробіжки так як Браян готується до марафону, що пройде весною у Києві.

Ось так звичайна пересічна людина, яка особливо нічим не відрізняється від нас із вами може стати відомою на всю країну та стати прикладом для мільйонів. І пам’ ятайте, головне – це бажання. А ви ще досі сумніваєтеся у своїх можливостях?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Верховна Рада ухвалила новий закон про середню освіту

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X